Nowy pakiet ślubny na sezon 2023

Przedstawiamy Wam całkiem nowy pełny pakiet ślubny z dodatkami jakich nigdy jeszcze nie było w cenie pakietu. Teraz w mega promocyjnej cenie na sezon 2023. Sprawdźcie poniżej co zawiera.


1. Zaczynamy od przygotowań, w domu, hotelu, ogrodzie.

Reportaż zazwyczaj zaczynamy od przygotowań: szczegółów, ubierania spinek, zapinania muchy, zdjęć z zapinania sukni, kolczyków , portretów
osobistych Państwa Młodych ...etc.

2. Ceremonia w kościele lub USC

W tej części reportażu w nawet najciemniejszym kościele wychwycimy jasnymi obiektywami to co najpiękniejsze i najdostojniejsze. Wasze uśmiechy, gości, sakrament zaślubin. Szerokie kadry oraz szczegóły, a jeśli pogoda i dostępność pozwoli zdjęcia z drona przy wyjściu z kościoła, zdjęcie grupowe.


3. Zabawa weselna do końca oczepin.

Szalone pląsy i dance. Pierwszy taniec w chmurach, zimne ognie na dworze, tort na nosku, :) To wszystko oraz miliony innych wzruszeń znajdziecie na naszych zdjęciach w tej części reportażu.


4. Sesja ślubna plenerowa w inny dzień.

Niedługo po ślubie zaprosimy Was na sesję plenerową które będzie dopełnieniem reportażu. Plener do 100km od Legnicy otrzymujecie w pakiecie. W innych bardziej odległych lokalizacjach jest do uzgodnienia.W skrócie co dostajecie:

  • Zdjęcia z przygotowania pary młodej, uroczystość ślubna - kościół / USC, reportaż z zabawy weselnej do godz. 1:00 Max. 12 godzin pracy fotografa/
  • Minimum 500 zdjęć w wysokiej obróbce / pełny format 6000x4000 pix /
  • Materiał udostępniony w galerii internetowej.
  • Zdjęcia z drona do sesji ślubnej oraz podczas wesela.
  • Sesję ślubną plenerową w inny dzień niż wesele /ok 4-5h/ do 100 km od siedziby firmy GRATIS
  • Album ślubny 30x30 w pudełku z pendrive.

Cena Pakietu to teraz tylko - 3999,00zł

A jeśli nie chcecie sesji plenerowej ślubnej pakiet obniżamy do 3299,00 PLN