Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dotyczącej fotografii dziecięcej. Zdjęcia wykonujemy z największą starannością, przy użyciu wysokiej klasy sprzętu, zwracając uwagę na zmieniające się trendy i modę w fotografii. Jednak najważniejsze jest dla nas Dziecko – musi czuć się komfortowo i bezpiecznie - trzeba zdobyć jego zaufanie. To wszystko jest gwarancją ładnego , uśmiechniętego zdjęcia.

  Na sesję oprócz własnego sprzętu, oświetlenia dodatkowego oraz teł przywozimy gadżety ( walizki, krzesła, wózeczki, kwiaty itp.). Wszystko wg wcześniejszych ustaleń co do tematyki oraz stylu wykonania sesji. Poniżej przedstawiamy nasze dwa pakiety:

Występuje w dwóch wariantach:

  •      2 ujęcia :  cała sylwetka plus zdjęcie portretowe wywołane po 2 sztuki ( czyli łącznie 4 odbitki ) na eleganckim jedwabnym papierze w rozmiarze 15x23cm lub
  •      3 ujęcia: cała sylwetka, zdjęcie portretowe oraz zdjęcie grupowe. W tym zestawie są 3 odbitki każda w formacie 15x23cm.

 

    Cena : 45 zł / pakiet


  Każda grupa otrzymuje dostęp do prywatnej galerii internetowej zabezpieczonej hasłem. W galerii znajdują się zdjęcia wszystkich dzieci z danej grupy. Rodzic indywidualnie zamawia te zdjęcia, które przypadły mu do gustu. Zamówienie opłacane jest poprzez płatność internetową. Zamawiamy, opłacamy oraz odbieramy zdjęcia wg wcześniej podanych terminów. Całość zamówienia dostarczamy do przedszkola.


 Cena 1 odbitki 15x23 oraz *wersja cyfrowa to 25 zł

*Wersja cyfrowa – to plik jpg w dużej rozdzielczości pozwalający na dowolne powielanie w formie np. odbitek, foto-obrazów czy wykorzystania w projektach typu kalendarze czy kubki z nadrukiem.  Plik udostępniany jest w prywatnej galerii internetowej.  Nie wkładamy zdjęć w albumy okienkowe – jest to dodatkowy koszt, który podnosi cenę usługi. A wiem z praktyki, że zdjęcia są przekładane do ramek. Jest możliwość dodania albumu – podnosi koszt o 6zł.  

Przy pakiecie klasycznym zdjęcie dostarczamy do przedszkola w terminie do 14 dni !