Reportaż fotograficzny to opowieść poprzez zdjęcia, niepozowane i nie planowane. Reportaż to ulotne momenty, prawdziwe i naturalne. Reportaż ślubny to śmiech,łzy,uczucia,słowa, które emanują z każdej pojedynczej klatki. Osoba oglądająca reportaż powinna poczuć się jak uczestnik tego wydarzenia mimo, iż nie koniecznie brała w nim udział.
  Reportaż ślubny to opowieść o jednym dniu z życia Pary Młodej. Jak każda dobra opowieść musi posiadać odpowiednią narrację. Musi posiadać swój początek, środek i koniec. Musi opisywać ludzi jak i ich otoczenie. Reporter ślubny opisuję te wydarzenie w swój subiektywny sposób. Staje się narratorem tej opowieści. Jako osoba opisująca historię innych ludzi musimy znaleźć złoty środek pomiędzy naszą wizją, a pokazaniem rzeczywistości. Historia to nie 1000 sztampowych zdjęć, które po przyjrzeniu się im wydają się nam takie same. Opowieść to 50 – 150 starannie wyselekcjonowanych i przemyślanych klatek, które w doskonały sposób przedstawią wydarzenia tego szczególnego dla Pary Młodej dnia.

  Każdy ślub to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, jednak upływ czasu zaciera wspomnienia i dlatego solidna dokumentacja fotograficzna ślubu jest ważna. W fotografii ślubnej nie ma mowy o powtarzaniu nieudanych ujęć. Jeśli ujęcie zostanie wykonane choćby odrobinę za późno, chwila którą miało się uwiecznić przepadnie na zawsze.
  Warunkiem koniecznym dla stworzenia autorskiego fotoreportażu ślubnego, który uchwyci te chwile jest dobry warsztat. Dobra fotografia ślubna to nie tylko emocje, to także mocne reporterskie kadry oraz piękne światło

Galeria reportaży ślubnych. Galeria ukaże się po kliknięciu w obrazek - Zapraszamy