Chrzest Święty to pierwszy tak uroczysty moment z życia Twojego Dziecka. Warto ten moment zatrzymać na wieczność w pięknych fotografiach. Uważam że uwiecznienie tego wydarzenia w formie reportażu pozwala zachować te niesamowite relacje między rodzicami a dzieckiem oraz interakcje między gośćmi.

W tym wyjątkowym dla Waszego Dziecka dniu początkiem naszej współpracy są najczęściej przygotowania maluszka w domu.  Reportaż, który wykonujemy, skupia się na dziecku i emocjach, jakie towarzyszą jego bliskim. Uwieczniamy nie tylko samo ubieranie Waszej pociechy, ale też sytuacje mu towarzyszące – Waszą zabawę z maluszkiem, zainteresowanie dziadków i chrzestnych. W miarę możliwości staramy się wykonać portret dziecka oraz uwiecznić ważne w tym dniu detale.


 Następnie udajemy się do świątyni, gdzie w pełnym skupieniu uwieczniamy wszystkie najważniejsze momenty ceremonii chrztu, w trakcie której Wasza pociecha staje się członkiem Kościoła.

  W pakiecie drugim możemy sfotografować chrzciny razem z  przyjęciem po ceremonii chrztu świętego. Podczas reportażu zawsze znajdujemy chwilę na sesję portretową najbliższych z dzieckiem oraz zdjęcie grupowe. To również ważna chwila dla Ciebie i Twoich Najbliższych. Zasługuje na to, by została uwieczniona – profesjonalnie i ze smakiem.

  W pakiecie najwyższym spotykamy się na osobnej sesji w .....naszym STUDIO

 

Wybierając właśnie Nas na fotografów Waszej Uroczystości, nie musicie obawiać się o nasze zachowanie w kościele. Nie tylko posiadamy pozwolenie na fotografowanie w obiektach sakralnych, ale zawsze staramy się zachowywać godnie do sytuacji i z poszanowaniem dla miejsca, w którym się znajdujemy. Wszystkie zdjęcia, które od nas otrzymujecie, są starannie wyselekcjonowane i poddane przemyślanej obróbce graficznej.

 

A czy Wy już macie dobrego fotografa na chrzest ?