ZDJĘCIA W TWOIM PRZEDSZKOLU !
      Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty dotyczącej fotografii przedszkolnej. Zdjęcia wykonujemy z największą starannością, przy użyciu wysokiej klasy sprzętu zwracając uwagę na zmieniające się trendy i modę w fotografii. Jednak najważniejszy jest dla nas Maluch – musi czuć się komfortowo i bezpiecznie - trzeba zdobyć jego zaufanie. To wszystko jest gwarancją ładnego , uśmiechniętego zdjęcia.
      Potwierdzeniem naszej profesjonalnej jakości są zdjęcia które znajdują się poniżej. Współpracowaliśmy w zakresie fotografii z takimi podmiotami jak kino Helios, Perfumerie Douglas. VitalPro. gazeta „Mamo to Ja” Bank ING, Winkelmann Polska etc.
     Na sesję oprócz własnego sprzętu, oświetlenia dodatkowego oraz teł przywozimy gadżety ( walizki, krzesła, wózeczki itp.) oraz elementy garderoby ( sukienki, marynarki, muchy, krawaty, opaski itp.). Wszystko wg wcześniejszych ustaleń co do tematyki oraz stylu wykonania sesji.

Podczas pracy posługujemy się najwyższej jakości lustrzankami cyfrowymi z półprzezroczystym lustrem – Sony Alpha 99 oraz profesjonalnymi jasnymi obiektywami Carl Zeiss.
Pozdrawiamy serdecznie i zyczymy udanych decyzji.

SESJA TEMATYCZNA


SESJA WIOSENNA


SESJE ŚWIĄTECZNE


Zdjęcia wykonujemy w dwóch wariantach :
1. Pakietowy
Obowiązuje tu jeden pakiet w atrakcyjnej cenie który jest przedstawiany rodzicom.  Zazwyczaj pakiet składa się z 2 -3 zdjęć dziecka ( zdjęcie portretowe, całej sylwetki, z przyjacielem) oraz odbitek na jedwabnym papierze premium z elegancką białą ramką. Oczywiście jest możliwa modyfikacja pakietów pod konkretne wymagania przedszkola.
2. Sklep internetowy
Zdjęcia z sesji są wgrywane do specjalnej aplikacji w której rodzice sami wybierają zdjęcia oraz ich ilość. Podana jest cena za 1 sztukę zdjęcia. Nie obowiązuje tu minimum pakietowe, a opłaty wnosi się przelewem na podany numer konta.